سؤال سوم: آیا برای روز مبادای خودتان پس‌انداز دارید؟

برای یک فریلنسر، پس‌انداز برای روز مبادا از هر چیزی واجب‌تر است. بعضی از ماه‌ها شما به سرعت و بیش از اندازه نیازتان پول درمی آوررید، اما یک ماه‌هایی هم پیش می آید که درآمد کافی کسب نمی‌کنید. بنابراین این پس‌انداز شماست که می‌تواند شما را سرپا نگه دارد تا دوباره حسابتان پر شود. اینکه چقدر لازم است پس‌انداز داشته باشید، به دخل و خرج خانواده شما ارتباط دارد و خودتان باید میزانش را مشخص کنید. فقط توجه داشته باشید که بهتر است این پس‌انداز برای مخارج سه تا شش ماه شما، زمانی که کارتان رونق ندارد، کافی باشد. یک حداقل بودجه‌ای در نظر بگیرید که واقعاً فقط برای روز مبادا از آن استفاده کنید.

سؤال چهارم: برای بیمه درمانی و بازنشستگی خودتان چه برنامه ای دارید؟

یکی از جنبه‌های کار فریلنسینگ که بعضی‌ها اصلاً دوست ندارند این است که یک فریلنسر باید بیمه‌ اش را خودش به طور کامل پرداخت کند. اینکه هر کس برای بیمه درمانی خودش چه کار می‌کند، یک انتخاب شخصی است، اما شما باید قبل از اینکه تصمیم بگیرید که یک فریلنسر تمام‌وقت شوید، به این نکته توجه کنید که اگه بیمه نباشید، هزینه‌های درمانی شما ممکن است نجومی شود. برای دوران بازنشستگی هم شما باید خودتان یک برنامه مشخص داشته باشید. می‌توانید در مورد بیمه‌های اختیاری و خویش‌فرما مقداری بررسی کنید و برای خودتان برنامه‌ریزی کنید.

چگونه آزادکار مشهوری شویم؟ (بخش سوم)

چگونه آزادکار مشهوری شویم؟ (بخش دوم)

چگونه آزادکار مشهوری شویم؟ (بخش اول)

خودتان ,پس‌انداز ,درمانی ,بیمه ,روز ,اینکه ,برای روز ,روز مبادا ,پس‌انداز برای ,مبادا از ,قبل از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من تلاش میکنم پس هستم آموزش رایگان برق صنعتی معماری داخلی ساختمان,مبلمان اداری مدرن.دکوراسیون داخلی دفتر کار مرکز ماساژ در تهران حسین کمال آبادی دیجی کتاب دست نوشته های یک مهندس Mahdi & Meysam Gholipour مبلمان اداری و پارتیشن پارتیش میستری پینکرتون